hit me..

Friday, February 12, 2010

CHOI SEUNG-HYUN

ari ni aku nk citer sal singer n rapper febret aku.. x len n x bukan t.o.p. haha.. next time ble aku rajin aku citer sal se7en lak.. haha.. mule kn ngan biodata dye dulu.

Birth name : Choi Seung Hyun
Also known as : T.O.P
Tempo
Born : November 4, 1987 (1987-11-04) (age 22)
Origin : republic of Korea
genre  :           hip-hop, hardcore hiphop, k-pop


occupation : composer, lyricist, rapper, beatboxer, mc, actor
labels :  YG Entertaiment
associated : BigBang


 SINGLES

-Buckwild
-Big Boy
-As If Nothing's Wrong
-Friend (ft TaeYang)
-Hallelujah (ft Tae Yang and G-Dragon)
-Turn It up

TV SIRIES

- I Am Sam
-Iris

FILMS

-My 19
-into the Gunfire


~end~

No comments :